Podwójne opakowanie SERIA LIMITOWANA KATARA+PEARL już dostępne. Skorzystaj z promocji >

Zaloguj   Zarejestruj
  • Polski
  • English

Private Label

Tak jak planowaliśmy, zaczęliśmy od 2022 roku produkcję "private lablel" i "white label".

Produkujemy głównie perfumy i mgiełki. Starannie dobieramy naszych producentów składników dając najwyższą jakość naszym klientom.

Produkt, który u nas zamówisz będzie wytwarzany przez Polską fimę - HRRZ z siedzibą w Białymstoku.

Lab

Najlepszą jakość naszego produktu uzyskujemy dzięki współpracy z czołowymi europejskimi producentami, którzy od wielu lat specjalizują się w tworzeniu niszowych orientalnych substancji zapachowych. Do produkcji ekstraktów używane sa w dużej mierze  naturalne olejki eteryczne. Dzięki różnorodnej palecie surowców powstają specyficzne, piękne zapachy.  Nasze perfumy orientalne mają bogaty bukiet skomponowany z ciepłych, słodkich nut, wanilii, przypraw,  drewna, nut balsamicznych, pudrowych. Wysokiej jakości surowce takie jak piżmo, ambra, drzewo sandałowe, róża, bursztyn, szafran, dzięgiel i wiele innych pozwalają wykreować znakomite kompozycje zapachowe.

Dbamy o to żeby nasze perfumy zawierały jak najwięcej naturalnych składników. Substancje zapachowe łączymy z olejem jojoba. Dzięki temu uzyskujemy efekt przedłużonego działania zapachu. Nasze perfumy są dużo bardziej trwałe niż tradycyjne na bazie alkoholu, który szybko się utlenia.

Olej jojoba pozyskuje się z krzewu Simmondsia chinensis, który  uprawiany jest w Ameryce Południowej, Afryce i  południowej Azji. W procesie zimnego tłoczenia uzyskuje się jego żółtą barwę. Ma bardzo szerokie zastosowanie w przemyśle kosmetycznym.

Posiada wiele zalet, dzięki którym świetnie sprawdza się przy produkcji perfum:

-nie powoduje reakcji alergicznych, nie podrażnia,

-jest bezwonny, nie wpływa na ostateczny zapach perfum,

-nie jełczeje, zachowuje użyteczność przez wiele lat,

-szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy na skórze,

-odporny na ciepło i utlenianie.

Właścicielka firmy - analityk medyczny z wykształcenia, osobiście czuwa nad procesem jakości aby każde perfumy, które do Ciebie trafią, były wyjątkowe.

Perfumy w olejku Hrabina Rzewuska są produktem polskim, powstają w Białymstoku.

Perfumy orientalne Hrabina Rzewuska  to nie tylko istota zapachu. Opakowanie również ma dla nas ogromne znaczenie. Fiolka i pudełko zasługują na szczególną uwagę. Zależało nam aby olejek był zamknięty w poręcznej buteleczce roll-on, a jej design cieszył oko. Wzór i kolory były starannie  dobierane, dlatego perfumy arabskie Hrabina Rzewuska idealnie sprawdzają się na prezent dla kobiet i mężczyzn.

Aplikator w kulce pozwala rozprowadzić olejek w małej ilości w wybranych miejscach np. na nadgarstkach, za uszami co staje się bardzo przyjemnym rytuałem. 

Forma opakowania była także nie lada wyzwaniem. Po wielu pomysłach, poprawkach osiągnęliśmy wymarzony efekt. Z pewnością przyciągną wzrok nawet najbardziej wymagających klientów. 

Do sklepu >