Log in   Register
  • Polski
  • English

NEW COLLECTION 

Intensive, long lasting,  jojoba oil based perfum in  a roll-on. They are very efficient. The fragrance last much longer than in traditional alcohol based perfum. Just a few strokes to enjoy them throughout the day and even longer...

Pearl Body Mist 150 ml
rose - citrus
unisex + woman
150 ml | 5.07 fl. oz.
Price 16.00 EUR
Perfume Oil 4 x 1 ml set
unisex
4 ml | 0.14 fl. oz.
Price 13.60 EUR 12.20 EUR
Perfume Oil <span>Katara</span> 10 ml
unisex
10 ml | 0.34 fl. oz.
Price 36.00 EUR
Perfume Oil <span>Zekreet</span> 10 ml
woman
10 ml | 0.34 fl. oz.
Price 35.00 EUR
Perfume Oil <span>Pearl</span> 10 ml
woman
10 ml | 0.34 fl. oz. + 10 ml
0.34 fl. oz.
Price 67.00 EUR 55.00 EUR
See all products

PARTNERSHIP OPPORTUNITIES

Hrabina Rzewuska offers oriental perfumes in oil.

Middle East fragrances are warm and mysterious.

They are Unisex, elegant fragrances for women and men.

Check >

BLOG

Product review

Perfume Oil Katara 10 ml

Perfume Oil Katara 10 mlTen zapach podbił moje serce <3 jest bardzo męski i elegancki, idealnie pasujący do mojego stylu. Bardzo ważny jest też fakt, że utrzymuje się na ciele cały dzień. Obecnie mój NO1! Napewno będę chciał przetestować pozostałe zapachy z kolekcji. Polecam każdemu!!!
- Michał

Perfume Oil Pearl 10 ml

Perfume Oil Pearl 10 mlTo coś więcej niż perfumy. To szybka podróż do egzotycznych krajów. Takie małe wakacje w małym dozowniku. :-)
- Ania

Perfume Oil Katara 1 ml

Perfume Oil Katara 1 mlCo za zapach! Kupiłam dla męża ale sama nie mogę im się oprzeć i używam :) Niepowtarzalny zapach, który zawsze przypomina mi orientalne wyjazdy. Do tego łatwość użycia , mała poręczna buteleczka i trwałość jakiej trudno szukać w tradycyjnych perfumach ! Do tego sama twórczyni i pomysł - połączenie idealne!!! Gorąco polecam!!!
- JOANNA

Perfume Oil Pearl 10 ml + Katara 10 ml

Perfume Oil Pearl 10 ml + Katara 10 mlZakochałam się w tych zapachach :) Są zmysłowe, uwodzicielskie, eleganckie i niezwykle trwałe, wystarczy muśnięcie, a zapach będzie utrzymywał się przez długi czas. Szczególnie zapach Katara przypadł mi do serca. Z ogromną przyjemnością będę używać tych perfum :)
- Joanna

Perfume Oil Zekreet 10 ml

Perfume Oil Zekreet 10 mlPiękny zapach dodający odwagi i pewności siebie. Mimo że jestem alergikiem i mam atopowe zapalenie skóry perfumy w olejku mnie nie uczulają i nie podrażniają skóry jak to jest w przypadku perfum na bazie alkoholu
- Kamila

Perfume Oil Katara 10 ml

Perfume Oil Katara 10 mlKatara- aksamitny, skorzano - slodki zapach. Zniewalajacy, otulajacy egzotycznym cieplem , przywoluje dalekie orientalne krainy. Noszac go czuję się jak hinduska ksiezniczka - wspanialy.
- Anna